Feladatok, amik várnak rád:

·         A munkavállalók bérszámfejtése (170 fő)

·         Társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátása, számfejtés, statisztika készítése és beküldése

·         Adó- és járulék bevallás előkészítése

·         Vonatkozó jogszabályok, törvények, előírások naprakész ismerete és alkalmazása

·         Juttatási rendszerrel kapcsolatos feladatok ellátása

·         HR feladatok (munkaerőfelvétel, toborzásban való részvétet)

Te vagy a mi emberünk, ha van:

·         Bér- és társadalombiztosítási ügyintéző végzettséged

·         Legalább 3 év, bér és TB kifizetőhelyi területen szerzett tapasztalatod

·         Magabiztos a MS Office ismereted, különösen az Excel

·         Önálló és csapatban is szeretsz dolgozni

Leendő csapattagként előnyt jelent, vagy jól jöhet,

·         Ha van BABÉR program ismereted

·         Ha osztalék számfejtésben van jártasságod

·         Nyitott vagy az új dolgok iránt

Amiért érdemes jelentkezned:

·         Stabil háttér, hosszú távú perspektíva

·         Jó hangulatú munkahelyi légkör

·         Cafeteria és további juttatások

·         Egészségmegőrző programok: masszázs, jóga, foci, pingpong

·         Képzések: szakmai, informatikai képzések, angol tanfolyam,

·         Céges rendezvények

Jelentkezés az alábbi pozícióra: Bér- és Tb ügyintéző