Feladatok:

  • Magasépítési feladatok ütemterv szerinti vezetése, helyszíni koordinálása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal
  • Rendelések, árkalkulációk, anyagrendelések előkészítése, elektronikus építési napló vezetése
  • Helyszíni művezetők, műszaki előkészítő munkájának irányítása
  • Műszaki és minőségi előírások betartása

Szakmai követelmények:

  • Építész / építőmérnöki főiskolai / egyetemi végzettség
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Felelős Műszaki Vezetői képesítés (FMV)

Egyéb elvárások:

  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés;
  • Jó szervező és koordináló képesség;
  • Nagy terhelhetőség, rugalmasság;
  • Problémamegoldó- és feladat centrikus hozzáállás;
  • Jó kommunikációs készség;
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office gyakorlott felhasználói ismerete

Előny:

  • Műszaki Ellenőri képesítés
  • Idegen nyelvek ismerete (angol, német, orosz)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem ill. juttatási csomag
  • Stabil háttér, hosszú távú perspektíva
  • Összetett projektekben való részvétel, szakmai ismeretek bővítése

Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye, Somogy megye

Munkakezdés: azonnal

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével a Jelentkezem linkre kattintva!

0km100km200km