Feladatok:

  • A létesítmény komplex megvalósításának irányítása
  • Kivitelezési munkák teljes körű helyszíni koordinálása, megrendelői és alvállalkozói kapcsolattartás
  • Megvalósítási ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása
  • Alvállalkozói szerződéskötés előkészítése, versenyeztetés, döntés előkészítés
  • Építésvezetők, műszaki előkészítők, munkahelyi mérnökök szakmai irányítása

Szakmai követelmények:

  • Építész / építőmérnöki főiskolai / egyetemi végzettség
  • Magasépítési projekteken hasonló munkakörben eltöltött legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői jogosítvány
  • MS Office gyakorlott felhasználói ismerete

Elvárások:

  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó szervező és koordináló képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Nagy terhelhetőség, rugalmasság
  • Problémamegoldó- és feladat centrikus hozzáállás

Előnyök:

  • Felelős Műszaki Vezetői képesítés (FMV)
  • Műszaki Ellenőri képesítés
  • Idegen nyelvek ismerete (angol, német, orosz)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem ill. juttatási csomag
  • Stabil háttér, hosszú távú perspektíva
  • Összetett projektekben való részvétel, szakmai ismeretek bővítése
  • Cégautó használat

Munkakezdés: azonnal

Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye, Somogy megye

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével a Jelentkezem linkre kattintva!

Jelentkezés az alábbi pozícióra: Létesítmény főmérnök / projektvezető

0km100km200km