Feladatok:

  • Projekt specifikus minőségbiztosítási rendszer kidolgozása
  • Projekt specifikus minőségbiztosítási rendszer nyomon követése, aktualizálása
  • Mintavételi és minősítési tervek elkészítése
  • Technológiai utasítások, mintavételi és minősítési tervek minőségbiztosítási szempontú ellenőrzése
  • Koordinációkon való megjelenés, minőségügyi képviselet
  • A beszállítók szállítói megfelelőségi nyilatkozatainak ellenőrzése, összegyűjtése, dokumentálása, szükség esetén javaslat az esetleges szükséges intézkedésre
  • Jóváhagyott dokumentumok rendszerezése, nyilvántartása

Szakmai követelmények:

  • Szakirányú főiskolai- vagy egyetemi végzettség
  • Minimum 10 éves szakmai gyakorlat
  • Legalább 5 éves magasépítési területen szerzett szakmai gyakorlat

Egyéb elvárások:

  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó szervező és koordináló képesség
  • Nagy terhelhetőség, rugalmasság
  • Problémamegoldó- és feladat centrikus hozzáállás
  • Jó kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office gyakorlott felhasználói ismerete

Előnyök:

  • Műszaki Ellenőri képesítés (magasépítés)
  • Felelős műszaki vezetői képesítés (magasépítés)
  •  Idegen nyelvek ismerete (angol, német, orosz)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem ill. juttatási csomag
  • Stabil, tőkeerős háttér
  • Cégautó használat

Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye, Somogy megye

Munkakezdés: azonnal

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével a Jelentkezem linkre kattintva!

Jelentkezés az alábbi pozícióra: Minőségbiztosítási mérnök

0km100km200km