Olyan izgalmas feladatok várnak rád, mint:

  • Kapcsolattartás: Partnerekkel és alvállalkozókkal való kommunikáció révén építheted a projektek hosszú távú sikereit.
  • Műszaki előkészítés: a munkád a műszaki előkészítésben, árajánlatok bekérésében és ártükör készítésében, anyagok rendelésében kulcsfontosságú szerepet játszik.
  • Döntések előkészítése: Számtalan kihívás előtt állunk, és te leszel az, aki a döntés-előkészítő dokumentációk elkészítésével segíti a csapatot az optimális megoldások megtalálásában.
  • Műszaki kihívások: A műszaki adminisztrációban is jeleskedni fogsz, és biztosítod, hogy minden dokumentum és információ a helyén legyen.
  • Projektek motorja lehetsz: Anyagmegrendelések bonyolítása, minőségbiztosítási rendszer működtetése és a csapat segítése, hogy minden gördülékenyen menjen.

Te vagy a mi emberünk, ha rendelkezel:

  • Műszaki / építész / építőmérnöki főiskolai / egyetemi végzettséggel rendelkezel
  • 2 - 3 éves építőipari szakmai tapasztalatot szereztél előkészítő mérnökként,
  • Jó MS Office ismerettel rendelkezel
  • Nem okoz problémát a CAD-es tervezői program használata
  • Idegen nyelveket is beszélsz (angol, német, orosz)
  • Képes vagy egyénileg és csapatban is munkát végezni

Amit mi kínálunk neked:

  • Karrierlehetőség: Egy stabil munkahelyen dolgozhatsz, ahol hosszú távú karrierlehetőségek várnak, ha az építőiparban a kivitelezési területen szeretnéd kibontakoztatni szakmai potenciádat.
  • Munkakörnyezet: Kellemes és inspiráló munkakörnyezetben csatlakozhatsz csapatinkhoz.
  • Projektek: Részt vehetsz magas színvonalú és nagy volumenű projektekben, amelyek rendkívül sokféle szempontból izgalmas és tanulságos kihívásokat rejtenek.
  • Szakmai fejlődés: A szakmai fejlődésed prioritás számunkra, és folyamatos támogatást biztosítunk.
  • Eszközök és támogatás: A munkavégzéshez minden szükséges eszközt, beleértve a laptopot és telefont is, biztosítunk. Ezzel lehetővé tesszük, hogy hatékonyan és eredményesen dolgozhass.
  • Juttatások: SZÉP kártya és egyéb juttatások állnak rendelkezésedre, hogy a munkád és az életed egyensúlyban legyen.
  • Egészségmegőrzés: A testi és lelki egészség is fontos a számunkra, így irodai masszázst, focit és pingpongot is biztosítunk a kollégáknak.
  • Képzések: Kiemelt hangsúlyt fektetünk a képzésekre, ideértve a szakmai, informatikai és nyelvi képzéseket is.
  • Céges rendezvények: A csapatépítés és a közösségformálás jegyében rendszeresen szervezünk céges rendezvényeket és programokat, ahol együtt lazíthatunk és szórakozhatunk.

Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye,

Amennyiben készen állsz az új kihívásokra, akkor ne habozz!
Jelentkezz a fizetési igényedet is tartalmazó magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal. Várunk a csapatunkba!

A Magyar Építő Zrt., az általa meghirdetett álláspályázatokra jelentkezők személyes adatait a társaság honlapján elérhető adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeli.

Jelentkezés az alábbi pozícióra: Műszaki előkészítő mérnök