Feladatok:

  • Műszaki előkészítés, árajánlatok bekérése, ártükör készítése
  • Döntés-előkészítő dokumentációk összeállítása
  • Átadási dokumentációk összeállítása
  • Műszaki adminisztráció
  • Anyagmegrendelések bonyolítása
  • Projektben résztvevők munkájának segítése

Szakmai követelmények:

  • Építész / építőmérnöki főiskolai / egyetemi végzettség
  • Legalább 2 - 3 év építőiparban előkészítő mérnökként szerzett szakmai tapasztalat, illetve pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Egyéb elvárások:

  • Jó felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeret, CAD-es tervezői programok ismerete
  • Önálló, precíz, gyors munkavégzés
  • Nagy terhelhetőség, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem ill. juttatási csomag
  • Stabil háttér, hosszú távú perspektíva
  • Összetett projektekben való részvétel, szakmai ismeretek bővítése

Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye, Somogy megye

Munkakezdés: azonnal

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével a Jelentkezem linkre kattintva!

Jelentkezés az alábbi pozícióra: Műszaki előkészítő

0km100km200km