A Magyar Építő Zrt. a hazai építőipar egyik legnagyobb múltú, meghatározó súlyú szereplője

RAKTÁROS; ANYAG-ÉS ESZKÖZKEZELŐ

pozícióban keres kollégát.

Feladatok, amik várnak rád:

  • Beérkezett anyagok fogadása
  • Beérkezett anyagok dokumentálása
  • Kimenő anyagok előkészítése
  • Kimenő anyagok kiszállításának megszervezése
  • Termelő gépek, berendezések nyilvántartása, kezelése, kiadása, bevételezése
  • Telepi épületek felügyelete
  • Egyéb üzemeltetéssel kapcsolatos feladatok
  • Szükség esetén más osztályok munkájának támogatása

Amiért érdemes jelentkezned:

  • Stabil háttér, hosszú távú perspektíva
  • Jó hangulatú munkahelyi légkör
  • Munkavégzéshez számítógépet és telefont biztosítunk
  • Béren kívül további juttatások
  • Egészségmegőrző programok: orvosi szűrés
  • Céges rendezvények

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Műszaki beállítottságú vagy, előny, ha az építőiparban szereztél tapasztalatot
  • Hasonló munkakörben már dolgoztál
  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Jó felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismerettel rendelkezel
  • Megbízható vagy és szeretsz másoknak segíteni,
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Önállóan is szeretsz munkát végezni
  • Előny, ha rendelkezel jogosítvánnyal, de nem feltétel

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Pest megye,

Amennyiben készen állsz az új kihívásokra, akkor ne habozz!

Jelentkezz a fizetési igényedet is tartalmazó magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal. Várunk a csapatunkba!

A Magyar Építő Zrt., az általa meghirdetett álláspályázatokra jelentkezők személyes adatait a társaság honlapján (www. magyarepito.hu) elérhető adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeli.

Jelentkezés az alábbi pozícióra: Raktáros; anyag és eszközkezelő