Feladatok, amik várnak rád:

  • Az ajánlatkészítés során a kijelölt szakterületet érintő tervdokumentáció részletes megismerése, feldolgozása
  • A tisztázandó műszaki kérdések, észrevételek megfogalmazása, és az érkezett válaszok feldolgozása
  • Szükség, illetve lehetőség szerinti mértékben a költségvetési mennyiségek ellenőrzése, korrigálása és/vagy kiegészítő költségvetés összeállítása, vagy annak hiánya esetén a költségvetési kiírás elkészítése
  • Alvállalkozói ajánlatok bekérése és feldolgozása
  • Az ajánlatkészítés során a kijelölt szakterületet érintő költségvetés árazása

Te vagy a mi emberünk, ha rendelkezel:

  • Építész / építőmérnöki főiskolai / egyetemi végzettséggel
  • Legalább 2 - 3 év építőiparban előkészítő mérnökként szerzett szakmai tapasztalattal
  • felhasználói szintű számítógépes (MS Office), CAD-es tervezői program ismerettel
  • Képes vagy önálló, precíz, gyors munkavégzésre

Előny, de nem feltétel:

  • közbeszerzésben való jártassággal

Amit mi kínálunk neked:

  • Stabil háttér, hosszú távú perspektíva
  • Lelkes csapattársak
  • Nagy volumenű és összetett projektekben való részvétel
  • Szakmai ismeretek bővítése
  • Cafeteria és egyéb juttatások
  • Kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 86%-a helyett a 100% térítése
  • Egészségmegőrző programok: Masszázs, jóga, foci, pingpong
  • Képzések: szakmai, informatikai képzések, angol tanfolyam
  • Céges rendezvények

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével.

Jelentkezés az alábbi pozícióra: Vállalkozási előkészítő mérnök